info
عکس سازمان آموزش پرورش استثنایی کشور
category

سازمان آموزش پرورش استثنایی کشور محله قیام، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان آموزش پرورش استثنایی کشور

سازمان آموزش پرورش استثنایی کشور (اداره و سازمان دولتی) در محله قیام تهران و خیابان ادیب الممالک واقع شده است. این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان، موزه حمام قبله (حمام خانم) و بازار علی و همچنین حسینیه انصار الحسین، بستنی اکبر مشدی، پمپ بنزین، مجتمع فرهنگی انصار و داروخانه شبانه روزی دکتر اخوان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان آموزش پرورش استثنایی کشور واقع شده‌اند:

 • دفتر کفالت 1432
  قیام، 17 شهریور، بین صفا و محسن حسینی
 • دفتر خدمات نوسازی محلات آبشار، ایران و دروازه شمیران (منطقه 12)
  (5.0)
  ری، بهرون، ایران، محبی
 • شهرداری منطقه 12 ناحیه 5
  (2.0)
  قیام، دیانی، بین قاسم گلی و هدایت
 • پست برق 63/20 چمران
  (4.3)
  بزرگراه محلاتی، 15 خرداد، قندی، هرمز
 • کمیته امداد امام خمینی (مناطق 12، 13، 14)
  (3.0)
  ری، اربابی، شیر محمدی، نیازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط موووونا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان آموزش پرورش استثنایی کشور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان آموزش پرورش استثنایی کشور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان آموزش پرورش استثنایی کشور ندارد.
  neshan logo