عکس قهوه خانه علیمرادی
category

قهوه خانه علیمرادی (سنندج)

قهوه‌خانه و چایخانه
5.0
1 رای
استان کردستان سنندج استان کردستان، سنندج، انقلاب، بین کوی راستین و کوی ضیاسی

موقعیت قهوه خانه علیمرادی سنندج را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

قهوه خانه علیمرادی (قهوه‌خانه و چایخانه) در سنندج و خیابان انقلاب واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری، تپه بهارمست، کبابی ارتین، آسیا ابزار و فروشگاه پوشاک تهران 7 هزار قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان کردستان، سنندج، انقلاب، بین کوی راستین و کوی ضیاسی


سایر قهوه‌خانه‌های که در محدوده قهوه خانه علیمرادی واقع شده‌اند:

 • قهوه خانه خالو امیر
  کمربندی عباس آباد، بین کوی رشادت و خیابان استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamed (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه خانه علیمرادی سنندج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  کافه قهوه خانه چایخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه خانه علیمرادی سنندج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه خانه علیمرادی سنندج ندارد.