info
عکس ایستگاه اتوبوس سراج
category

ایستگاه اتوبوس سراج محله سراج، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سراج

ایستگاه اتوبوس سراج (ایستگاه اتوبوس) در محله سراج شیراز و کندرو بلوار رحمت غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله سراج شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین رسالت، سالن ورزشی امام مهدی، سالن زیبایی نازنین سروازاد ، لبنیات سنتی بیست ۲۰ و سوپر مارکت کاج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سراج شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس سراج شیراز، شهر شیراز، محله سراج است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار رحمت غربی، بعد از بلوار ستایش است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سراج شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پاسارگاد قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سراج شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب الامر
  بلوار سفیر شمالی، بین سفیر 7 و آفتاب
 • ایستگاه اتوبوس سپیده
  بلوار سفیر جنوبی، بین سفیر 31 و سپیده
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه ایلیا
  بلوار پاسارگاد غربی، بین صفایی و پرنیان
 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 10 و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سراج ندارد.
  neshan logo