info
عکس نمایشگاه اتومبیل محمدی
category

نمایشگاه اتومبیل محمدی محله شاه داعی الله - دباغ خانه، شیراز

نمایشگاه اتومبیل
4.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایشگاه اتومبیل محمدی

نمایشگاه اتومبیل محمدی (نمایشگاه اتومبیل) در محله شاه داعی الله - دباغ خانه شیراز و بلوار سیبویه واقع شده است. این مکان یکی از سه نمایشگاه اتومبیل در محله شاه داعی الله - دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین رضا برگر، فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی امید، اداره آموزش و پرورش ناحیه 3، قنادی جوانمردی و دانه گستر ماکیان قرار گرفته است.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده نمایشگاه اتومبیل محمدی واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه اتومبیل
  بلوار ارتش، بین ارتش 35 و 37
 • نمایشگاه کیوان
  بلوار ارتش، بین ارتش 33 و 35
 • گالری شهر ماشین
  بلوار ارتش، بین نصر و صاحب الزمان
 • اتومبیل امیر
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 10 و 12
 • اتو گالری راد (کاوش)
  (5.0)
  بلوار سیبویه، بین دروازه شاه داعی و کوچه امامزاده ابراهیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه اتومبیل محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه اتومبیل محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه اتومبیل محمدی ندارد.
  neshan logo