info
عکس ایستگاه اتوبوس پاستور جدید -
category

ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - محله هفده شهریور، تبریز

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاستور جدید -

ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - (ایستگاه اتوبوس) در محله هفده شهریور تبریز و خیابان ارتش جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله هفده شهریور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان الزهرا تبریز و همچنین استخر مروارید ارتش، سینما سرباز، رستوران تک درخت ، مرکز تصویر برداری پزشکی پژواک و داروخانه دکتر آرزو نجف نژاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - تبریز

ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله هفده شهریور پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ارتش جنوبی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو میدان ساعت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی پیام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاستور جدید - واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه منصور (مشترک)
  امام خمینی، بین منجم دان و سیدزاده
 • ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک)
  ارتش جنوبی، بین فهیمی و میدان ساعت
 • ایستگاه اتوبوس قیاس
  مارالان - شهید منتظری، بین صادق زاده و عباسعلی
 • ایستگاه اتوبوس ارک
  ارک جدید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاستور جدید - ندارد.
  neshan logo