info
عکس فیزیوتراپی بوعلی
category

فیزیوتراپی بوعلی محله زیتون کارمندی، اهواز

ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فیزیوتراپی بوعلی

فیزیوتراپی بوعلی (ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان فاضل واقع شده است. این مرکز یکی از شش فیزیوتراپی در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین مرکز خرید سارا، پیتزا ورس، تهیه غذای ایرانیان، پت شاپ زیتون (دکتر مکی پور) و رستوران کافه ماژان قرار گرفته است.
سایر مراکز فیزیوتراپی که در محدوده فیزیوتراپی بوعلی واقع شده‌اند:

 • فیزیوتراپی سلام
  حجت، بین زمرد و زمزم
 • کلینیک توانبخشی نیلوفر ابی
  خیابان فردوسی، بین زمزم و میدان سنگر
 • فیزیوتراپی ریتم
  (5.0)
  خیابان کمیل، بین زمرد و زمزم
 • فیزیوتراپی تندیس(روناک زرگر)
  (3.0)
  خیابان زیتون، بین فاضل و فیلسوف
 • کلینیک فیزیوتراپی برنا
  (5.0)
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اکتفان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فیزیوتراپی بوعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فیزیوتراپی بوعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فیزیوتراپی بوعلی ندارد.
  neshan logo