info
عکس فیزیوتراپی سلام
category

فیزیوتراپی سلام محله زیتون کارمندی، اهواز

ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فیزیوتراپی سلام

فیزیوتراپی سلام (ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان حجت واقع شده است. این مرکز یکی از شش فیزیوتراپی در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر مهزیار و همچنین مسجد حضرت رسول (ص)، آزمایشگاه دکتر نقاش، فروشگاه محصولات کاترپیلار و مرل، داروخانه مرکزی و کافه چیتا قرار گرفته است.
سایر مراکز فیزیوتراپی که در محدوده فیزیوتراپی سلام واقع شده‌اند:

 • فیزیوتراپی بوعلی
  (5.0)
  خیابان زیتون، فاضل
 • فیزیوتراپی ریتم
  (5.0)
  خیابان کمیل، بین زمرد و زمزم
 • فیزیوتراپی تندیس(روناک زرگر)
  (3.0)
  خیابان زیتون، بین فاضل و فیلسوف
 • فیزیوتراپی پاسارگاد
  (4.2)
  خیابان کمیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Amin (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فیزیوتراپی سلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فیزیوتراپی سلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فیزیوتراپی سلام ندارد.
  neshan logo