عکس مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی (محله جمالزاده، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، دانشور

موقعیت مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله جمالزاده تهران و خیابان دانشور واقع شده است. این مکان یکی از سه بهداشت و درمان در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، ایران تایپیست، سینما مرکزی، آموزشگاه طراحی لباس طرحستان و کافه میرا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، دانشور


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی واقع شده‌اند:

 • دندانپزشکی دکتر کیانی
  بلوار کشاورز، بین گلریز و جمالزاده
 • کیلینک پارس
  جمهوری اسلامی، انصاری
 • توسعه سلامت مهر آریا
  توحید، طوسی، بین یوسف و دکتر قریب
 • موسسه شنوایی ایلیا فتوح
  بلوار کشاورز، بین گلریز و کارگر
 • مطب دکتر ذبیحی
  کارگر شمالی، بین احمدی و طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی ندارد.
  neshan logo