عکس توسعه سلامت مهر آریا
مشاهده در نقشه نشان
category

توسعه سلامت مهر آریا (محله نصرت، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، طوسی، بین یوسف و دکتر قریب

موقعیت توسعه سلامت مهر آریا در محله نصرت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

توسعه سلامت مهر آریا (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله نصرت تهران و خیابان طوسی واقع شده است. این مکان یکی از هفت بهداشت و درمان در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خرید طلایی و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی آذین، داروخانه دامپزشکی، ایران برگر، بوفه کتاب اسپانیایی و خدمات گارانتی و پس از فروش هادرون توان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، طوسی، بین یوسف و دکتر قریب

وب‌سایت رسمی: mamed.ir


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده توسعه سلامت مهر آریا واقع شده‌اند:

 • تعمیرات سمعک
  ستارخان، اکبریان آذر
 • مطب دکتر ذبیحی
  کارگر شمالی، بین احمدی و طاهری
 • موسسه شنوایی ایلیا فتوح
  بلوار کشاورز، بین گلریز و کارگر
 • مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی
  آزادی، جمالزاده، دانشور
 • مرکز لیزر یلدا دکتر بابایی
  توحید، ارومیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هامون (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی توسعه سلامت مهر آریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد توسعه سلامت مهر آریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه توسعه سلامت مهر آریا ندارد.
  neshan logo