info
عکس توسعه سلامت مهر آریا
category

توسعه سلامت مهر آریا محله نصرت، تهران

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی توسعه سلامت مهر آریا

توسعه سلامت مهر آریا (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله نصرت تهران و خیابان طوسی واقع شده است. این مکان یکی از ده بهداشت و درمان در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خرید طلایی و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی آذین، داروخانه دامپزشکی، ایران برگر، خدمات گارانتی و پس از فروش هادرون توان و مطب دکتر محمود رضا اشرفی قرار گرفته است.
سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده توسعه سلامت مهر آریا واقع شده‌اند:

 • تعمیرات سمعک
  ستارخان، اکبریان آذر
 • مطب دکتر ذبیحی
  کارگر شمالی، بین احمدی و طاهری
 • موسسه شنوایی ایلیا فتوح
  بلوار کشاورز
 • مرکز درمان اعتیاد بامداد رهایی
  آزادی، جمالزاده، دانشور
 • مرکز لیزر یلدا دکتر بابایی
  توحید، ارومیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هامون (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی توسعه سلامت مهر آریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد توسعه سلامت مهر آریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه توسعه سلامت مهر آریا ندارد.
  neshan logo