info
عکس رستوران بهدیس
category

رستوران بهدیس اصفهان

رستوران

درباره‌ی رستوران بهدیس

رستوران بهدیس (رستوران) در اصفهان و خیابان شریف واقفی، گلزار واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین دکتر رضا غیاثوند، ساندویچ مصطفی، مسجد سیف الله خان، نرم افزار حسابداری پارسیان و آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی پیمونه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران بهدیس اصفهان

این رستوران در‌ شهراصفهان،محله تل واسکان و شریف واقفی، گلزار قرار دارد.

رستوران بهدیس اصفهان یکی از رستوران‌های محبوب در محله تل واسکان است. از دیگر رستوران‌های معروف در اطراف این رستوران، می‌توان به خوراک جوجه، رستوران های لند، زندیه شیراز، مجموعه غذایی ۴۰۳۰ و غذای زنجانی اشاره کرد. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله تل واسکان کافه آس، کافه باردو و قهوه ماهور هستند که در نزدیکی رستوران بهدیس اصفهان قرار گرفته اند.

چطور به رستوران بهدیس اصفهان برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران بهدیس اصفهان را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. از طریق نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم می‌توانید به دست آورید. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

یکی از امتیازهای خوب رستوران بهدیس اصفهان این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران بهدیس اصفهان می‌باشد.

ساعت کاری، آدرس دقیق و اطلاعات این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. فراموش نکنید اگر به رستوران بهدیس اصفهان رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران بهدیس واقع شده‌اند:

 • خوراک جوجه
  هشت بهشت غربی، بین 8 و 6
 • رستوران های لند
  ابوالحسن اصفهانی، مادی نیاصرم
 • زندیه شیراز
  مشتاق دوم، سلمان فارسی، بین دانش و امامی
 • مجموعه غذایی ۴۰۳۰
  بزرگمهر، 22 بهمن، بین عنوانی و همدانی
 • غذای زنجانی
  هشت بهشت غربی، بین ملک و شهید عبداللهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران بهدیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران بهدیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران بهدیس ندارد.
  neshan logo