عکس شرکت تعاونی مسافربری شاهین صومعه سرا
category

شرکت تعاونی مسافربری شاهین صومعه سرا (صومعه سرا)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان گیلان صومعه سرا استان گیلان، صومعه سرا، سردار جنگل، بین فلسطین و فرهنگ

موقعیت شرکت تعاونی مسافربری شاهین صومعه سرا را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در صومعه سرا را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت تعاونی مسافربری شاهین صومعه سرا (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در گیلان، شهرستان صومعه سرا و خیابان سردار جنگل واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین قنادی اشهدی، کبابی صدری، پارکینگ عمومی، رستوران پرستو و پلیس راهور قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، صومعه سرا، سردار جنگل، بین فلسطین و فرهنگ


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sa ab (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی مسافربری شاهین صومعه سرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی مسافربری شاهین صومعه سرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی مسافربری شاهین صومعه سرا ندارد.