info
عکس ایستگاه اتوبوس چادر
category

ایستگاه اتوبوس چادر محله نصرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چادر

ایستگاه اتوبوس چادر (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرآباد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برق صنعتی نواب یزد، داروخانه دکتر علی نیا، گروه مهندسی حامی رایان فناور پارس، دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا دوره اول و ایستگاه اتوبوس چادر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چادر یزد

ایستگاه اتوبوس چادر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله نرسی آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید نواب صفوی، بین سلمان فارسی و سجادیه بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چادر یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی لاله قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوالمعالی
  خیابان قیام، سید گلسرخ
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون
  بلوار مطهری، بین خیابان معلم و باقرزاده
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  سید گلسرخ، بین گلسرخ 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس چهار مناره
  شهید رجایی، بین فرهنگیان و مسجد مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 11
  شهید نواب صفوی، بهار آزادی، بین بهارآزادی 9 و 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چادر ندارد.
  neshan logo