info
عکس گیت ورودی اردوگاه نظامی
category

گیت ورودی اردوگاه نظامی محله دربند، تهران

درباره‌ی گیت ورودی اردوگاه نظامی

گیت ورودی اردوگاه نظامی (درب ورودی) در محله دربند تهران و خیابان البرزکوه واقع شده است. این مکان یکی از دو درب ورودی در محله دربند تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه فرهنگی تا‌‌‌‌ریخی کاخ سعدآباد و همچنین اردوگاه فرهنگی تربیتی الزهرا (س) و سفارتخانه بوسنی هرزگوین قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به گیت ورودی اردوگاه نظامی


سایر درب‌های ورودی که در محدوده گیت ورودی اردوگاه نظامی واقع شده‌اند:

 • درب جنوبی مجموعه کاخ سعدآباد
  (4.3)
  ولیعصر، فلاحی، طاهری
 • درب ورودی موزه زمان
  (4.7)
  ولیعصر، فلاحی
 • ورودی دربند کاخ سعد آباد (شمالی)
  (4.5)
  دربند، میدان دربند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد حسینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیت ورودی اردوگاه نظامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گیت ورودی اردوگاه نظامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیت ورودی اردوگاه نظامی ندارد.
  neshan logo