info
عکس بوستان مرجان
category

بوستان مرجان محله تربیت، مشهد

درباره‌ی بوستان مرجان

بوستان مرجان (پارک) در محله تربیت مشهد و خیابان معلم 77/7 واقع شده است. این بوستان یکی از یازده بوستان در محله تربیت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی خراسان، مرکز خدمات جامع سلامت شهری شهدای سلامت، ایستگاه اتوبوس آموزگار 80، کباب ارتین و لبخند مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان مرجان مشهد

آدرس دقیق پارک بوستان مرجان مشهد شهر مشهد محله تربیت است. آدرس این پارک استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار معلم، معلم 77، معلم 77/1 - معلم 75/2، معلم 77/7 است. بوستان مرجان مشهد از بهترین مکان‌های تفریحی محله تربیت در شهر مشهد است. رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، رستوران پسران کریم ، مطعم لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت، پیتزا شبدیز هفت تیر و فست فود لیالی لبنان از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. از جمله مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان مرجان مشهد می‌توانیم به سرزمین موج های آبی بانوان، شهربازی پارک ملت و باغ وحش وکیل آباد اشاره کنیم.

چطور به بوستان مرجان مشهد برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان مرجان مشهد، ایستگاه اتوبوس لادن است. ایستگاه مترو اقبال لاهوری هم در نزدیکی این پارک قرار دارد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان مرجان مشهد روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. ما آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک بوستان مرجان مشهد را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان مرجان واقع شده‌اند:

 • بوستان 18
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی (میثاق)، هاشمی رفسنجانی 7، آزاده 27
 • پارک عرفان
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی، هاشمی رفسنجانی 1، یوسفیه10 - آزاده26
 • بوستان زینب
  بلوار دندانپزشکان، بلوار معلم، معلم 77، معلم 77/1 - معلم 75/2
 • پارک ولیعصر
  (4.5)
  بلوار معلم، معلم 75/1
 • افرا پارک
  (3.7)
  بزرگراه امام علی، بلوار شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان مرجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان مرجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان مرجان ندارد.
  neshan logo