info
عکس سالن همایش های شهید حاتمیعکس سالن همایش های شهید حاتمیعکس سالن همایش های شهید حاتمیعکس سالن همایش های شهید حاتمی
category

سالن همایش های شهید حاتمی (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

مرکز همایش و سالن اجتماعات

درباره‌ی سالن همایش های شهید حاتمی

موقعیت سالن همایش های شهید حاتمی یکی از سالن‌های خوب منطقه در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

سالن همایش های شهید حاتمی (مرکز همایش و سالن اجتماعات) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان فرامرز عباسی 3 واقع شده است. این سالن یکی از دو مرکز همایش و سالن اجتماعات در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین پایگاه تجمیعی شهید حاتمی، ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 4، دبستان شهید حاتمی، بوستان رسالت و بانک ملت شعبه فرامرز عباسی مشهد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این سالن یکی از سالن‌های خوب این منطقه می‌باشد.سایر سالن‌های که در محدوده سالن همایش های شهید حاتمی واقع شده‌اند:

 • سالن همایش مجتمع شبانه روزی نابینایان دخترانه تقوا
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن همایش های شهید حاتمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز سالن همایش اجتماعات

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد سالن همایش های شهید حاتمی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 10 شهریور ماه 1401

   #فضای خوب وعالیی دارد

  • avatar
   Shariati
   دوشنبه 22 فروردین ماه 1401

   فضای بزرگی و خوبی داره، تمیز و مرتب هم هست

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن همایش های شهید حاتمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن همایش های شهید حاتمی ندارد.
  neshan logo