info
عکس ایستگاه اتوبوس سایپا
category

ایستگاه اتوبوس سایپا محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سایپا

ایستگاه اتوبوس سایپا (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل کاروان، نمایندگی غنیان، شعبه 4 تامین اجتماعی یزد، پخش فردوس مرکز یزد و نمایندگی مازند در جنوب کشور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سایپا یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس سایپا یزد است که در محله اسکان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادگان است. ایستگاه اتوبوس سایپا یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس کرایه خیلج فارس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سایپا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سایپا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان
  شهید دهقان، بین اسکان و مرتضی علی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آرمان
  رسالت، بین چهل و یکم و چهل و سوم
 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 14 معصوم
  رسالت، بین 14 آرزو و زیبیه
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آرمان
  رسالت، بین رسالت 16 و خبیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سایپا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سایپا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سایپا ندارد.
  neshan logo