info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزاد
category

ایستگاه اتوبوس بهزاد محله دزاشیب - حکمت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزاد

ایستگاه اتوبوس بهزاد (ایستگاه اتوبوس) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان صبا، اندرزگو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه عزت الله انتظامی و مرکز خرید روبان نور و همچنین کلینیک رویان سلامت-آپاما، فروشگاه اسباب بازی توی توی، کافه سولیس، آرایشگاه نیوفیس و قنادی پاک تبریز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزاد تهران

ایستگاه اتوبوس بهزاد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دزاشیب - حکمت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس صبا، اندرزگو است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهزاد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاپ تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهزاد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارکیده
  اندرزگو، بین ارکیده و سلیمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید سلیمی
  اندرزگو، بین سلیمی و طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه
  صبا، بین امین الرعایا و شهید اسدالله گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزاد ندارد.
  neshan logo