info
عکس ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان ملّاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و مرکز خرید خورشید و همچنین اغذیه جنوب، عمارت ملاصدرا، گیمنت شادن، کافه پلاک و مجموعه کاما کتاب حدود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا یزد

در شهر یزد، محله صفائیه ، ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 1 و 3 بروید. ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 24 متری ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین
  شهید قندی، بین بیست و دوم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس
  بلوار صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 27 و اطلسی 31
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا ندارد.
  neshan logo