info
عکس ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا (محله صفائیه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا

موقعیت ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا در محله صفائیه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان ملّاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین اغذیه جنوب، عمارت ملاصدرا، گیمنت شادن، مجموعه کاما کتاب حدود و کافه رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا

در شهر یزد، محله صفائیه خیابان ملّاصدرا، ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین اول ملاصدرا و سوم ملاصدرا بروید. ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 24 متری ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین
  شهید قندی، بین بیست و دوم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس
  بلوار صیاد شیرازی، نرسیده به ساقی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
  ملّاصدرا، بین میخک و سی و یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا ندارد.
  location استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین اول ملاصدرا و سوم ملاصدرا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo