info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه محله میدان امامت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان امامت تهران و میدان امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله میدان امامت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ماندانا و همچنین فروشگاه بوتان، سینما ماندانا، میدان امامت، هایدا و درمانگاه فرهنگیان منطقه 13 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه تهران

در شهر تهران، محله میدان امامت ، ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، امامت، میدان امامت قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی جم قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امامت تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه یاسینی، افضلی، وصالی، بین شواخ و همتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  سی متری نیروی هوایی، نرسیده به محسن میرزایی گرکانی(7/38)
 • ایستگاه اتوبوس کربلایی مهریزی
  بزرگراه باقری، بلوار شهید ثانی، بین شانزدهم و مدائن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه ندارد.
  neshan logo