info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی
category

ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی محله محله مریم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی

ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله مریم آباد یزد و بلوار دهه فجر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله محله مریم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت مهدی، تعویض روغن سید، لبنیات علامه، مکانیک و صافکاری و نقاشی خودرو و سوپر گوشت برادران نجفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی یزد

ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله مریم آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دهه فجر، بین شهید محمد علی رجبی و وحدت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان یعقوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رازقی
  امام رضا، بین امام رضا 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 17
 • ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا
  امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی ندارد.
  neshan logo