info
عکس مسجد امام زمان (عج) آق قلعه
category

مسجد امام زمان (عج) آق قلعه محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی مسجد امام زمان (عج) آق قلعه

مسجد امام زمان (عج) آق قلعه (مسجد) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان حاتمی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت مسجد در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین نمایندگی 5092 ایران خودرو، کبابی یاس، کافه دارک، لوازم یدکی برادران و نانوایی بربری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام زمان (عج) آق قلعه واقع شده‌اند:

 • مسجد حضرت ابوالفضل
  بزرگراه یارجانی، عظیمی
 • مسجد حوری
  بزرگراه شهید تندگویان، دارابی، بذلی، بین دوم و زمانی
 • مسجد 14 معصوم
  بزرگراه یارجانی، سخی، بیست متری جوادیه، اسدی
 • نماز خانه میدان بهمن
  (5.0)
  بزرگراه بعثت، وفایی، شهرداری
 • مسجد انصارالحسین
  (3.0)
  بزرگراه یارجانی، طالقانی، بین دهم و هفتصد ونه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستایش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام زمان (عج) آق قلعه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام زمان (عج) آق قلعه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام زمان (عج) آق قلعه ندارد.
  neshan logo