info
عکس کلینیک دندانپزشکی ملورین
category

کلینیک دندانپزشکی ملورین محله کاشانک، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک دندانپزشکی ملورین

کلینیک دندانپزشکی ملورین (مرکز دندان‌پزشکی) در محله کاشانک تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این مرکز یکی از شانزده دندان پزشکی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و آوا سنتر و همچنین سفارت سوئد، داروخانه شبانه روزی صاحبقرانیه، دکتر بهادر درانی متخصص ارتودنسی، پمپ بنزین صاحبقرانیه و رستوران عمو هوشنگ قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده کلینیک دندانپزشکی ملورین واقع شده‌اند:

 • مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • دندانپزشکی طرح لبخند
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • مطب دندانپزشکی دکتر زمانی
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)
 • کلینیک دندانپزشکی دکتر فائزه امید
  لواسانی، بین عسگریان و نیلوفر
 • دندانپزشکی پیام
  پاسداران، تنگستان چهارم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی ملورین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک دندانپزشکی ملورین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک دندانپزشکی ملورین ندارد.
  neshan logo