info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم
category

ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم محله مجیدآباد - استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم

ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم (ایستگاه اتوبوس) در محله مجیدآباد - استقلال تهران و بلوار سید علی روته واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مجیدآباد - استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شفا بخش و همچنین رستوران دلتا، بانک مسکن، رستوران بیرون بر ناب، ساختمان پزشکان ترنج و فروشگاه لوازم ساختمانی کریمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم تهران

در شهر تهران، محله مجید آباد - استقلال ، ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سید علی روته، بین تاجیک و بوستان هفتم است. ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی صبا تاکسی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان هفتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  زین الدین، توحید
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 شهریور ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   شنبه 22 مرداد ماه 1401

   خیلی خوبه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان هفتم ندارد.
  neshan logo