info
عکس لوازم خانگی برادران صادقی 1
category

لوازم خانگی برادران صادقی 1 محله افسریه جنوبی، تهران

فروشگاه لوازم خانگی
4.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم خانگی برادران صادقی 1

لوازم خانگی برادران صادقی 1 (فروشگاه لوازم خانگی) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان پانزده متری سوم(سویزی) واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه لوازم خانگی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین آکادمی ورزشی رکورد، روغنکده ریما، سرای محله افسریه جنوبی، نانوایی سنگکی امینی و افسریه 15 متری دوم خانه سلام کوچه 39 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه لوازم خانگی برادران صادقی 1 تهران

فروشگاه لوازم خانگی برادران صادقی 1 تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 09125401914 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه لوازم خانگی برادران صادقی 1 تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله افسریه جنوبی است. لوازم خانگی حمید، دکوریجات گلدن رز و فروشگاه دوو فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی برادران صادقی 1 تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی برادران صادقی 1 تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کیان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه لوازم خانگی برادران صادقی 1 تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم خانگی برادران صادقی 1 تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی برادران صادقی 1 واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی حمید
  بزرگراه بسیج، میر اسماعیل- بیست و هشتم، بیست و هشتم
 • دکوریجات گلدن رز
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • فروشگاه دوو
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • فروشگاه کیش آف
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری سوم(سویزی)، بین اسدیان و میراسماعیلي
 • هدیه سرای رویال
  بزرگراه بسیج، تاجبندان - دوازدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مردانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی برادران صادقی 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی برادران صادقی 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی برادران صادقی 1 ندارد.
  neshan logo