info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا
category

ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا محله بلوار جمهوری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا

ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار جمهوری یزد و بلوار استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله بلوار جمهوری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بلبرینگ فلاح (آوروکو)، تعمیرگاه خودرو، سوپر برادران، برق صنعتی بیطرف و ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا یزد

در شهر یزد، محله بلوار جمهوری ، ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار استقلال، بین رضا توکلی و 4 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  بلوار جمهوری اسلامی، بین صبوری و شاداب
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  بلوار استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا ندارد.
  neshan logo