info
عکس ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت
category

ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت محله شهرک گردو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت

ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گردو اراک و شریعتی، علیمردانی، میدان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گردو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پاندا و معدن سنگ متروکه و همچنین آکواریوم اشکان، شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، شیرینی الف، پیتزا پاسارگاد و مشاور املاک تاج محل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت اراک

در شهر اراک، محله شهرک گردو ، ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، علیمردانی، میدان سازمان آب قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهریار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    off_boy1989
    یکشنبه 10 دی ماه 1402

    خوبه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازما آب برگشت واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازما آب برگشت ندارد.
neshan logo