info
عکس ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی)
category

ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) محله شنب غازان، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی)

ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) (ایستگاه اتوبوس) در محله شنب غازان تبریز و خیابان استاد شهریار واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شنب غازان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام سجاد (ع)، پارک خواجه رشید(پارک بابک)، سوپرمارکت ، بیمه دانا میرجوادزاده و دفتر فروش مصالح ساختمانی بیرامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) تبریز، شهر تبریز، محله شنب غازان است. این ایستگاه اتوبوس در استاد شهریار، بین شهدا و سیدان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی قدس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهریار 2 (تقاطع رجائی) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پستخانه
  امیر کبیر، بین بازار شهرک و بنفشه
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  ورزش، بین گلریز 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه
  امیر کبیر
 • ایستگاه اتوبوس میدان کارگر
  بزرگراه کارگر - سنتو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهریار 2 (تقاطع رجائی) ندارد.
  neshan logo