info
عکس دبستان دخترانه شهدای رهنان
category

دبستان دخترانه شهدای رهنان اصفهان

درباره‌ی دبستان دخترانه شهدای رهنان

دبستان دخترانه شهدای رهنان (مدرسه) در اصفهان و خیابان شهید مساحی پور واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پلاسکو سپاهان و همچنین داروخانه شبانه روزی شفابخش، فروشگاه کفش غلامی، مجموعه فرهنگی آسمان، صندوق خلیل الرحمن و پیتزا روناک قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبستان دخترانه شهدای رهنان واقع شده‌اند:

 • مدرسه پسرانه گلستان
  شریف غربی، حسین شیرانی
 • مدرسه حفظ قرآن بیان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، امام رضا، امام سجاد
 • دبستان پاسداران
  (1.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، نرسیده به مهدی سلطانی
 • دبستان امام رضا
  (4.5)
  امام رضا، حسین آباد، شهدا، بین کوشکی و شهید اکبری
 • دبیرستان دخترانه 22 بهمن
  (5.0)
  امام رضا، حسین آباد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان دخترانه شهدای رهنان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان دخترانه شهدای رهنان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان دخترانه شهدای رهنان ندارد.
  neshan logo