info
عکس کت و شلوار آقا
category

کت و شلوار آقا اصفهان

فروشگاه لباس
5.0
6 رای

درباره‌ی کت و شلوار آقا

دارای رزومه قوی در زمینه ارگان های دولتی و خصوصی

کت و شلوار آقا (فروشگاه لباس) در اصفهان و خیابان ابوذر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پلاسکو سپاهان و همچنین داروخانه شبانه روزی شفابخش، فروشگاه کفش غلامی، مجموعه فرهنگی آسمان، پیتزا جوان و مسجد امام محمد باقر (ع) درودگری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لباس خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه کت و شلوار آقا اصفهان

برای رفتن به فروشگاه کت و شلوار آقا اصفهان باید به شهر اصفهان، محله طاحونه و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 09038546563 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه کت و شلوار آقا اصفهان را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله طاحونه به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، پوشاک ماکسیرا، پوشاک گلزار و پوشاک تندیس هستند.

چطور به فروشگاه کت و شلوار آقا اصفهان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کت و شلوار آقا اصفهان را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سعدی قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه کت و شلوار آقا اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه کت و شلوار آقا اصفهان را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده کت و شلوار آقا واقع شده‌اند:

 • پوشاک ماکسیرا
  شریف غربی، مطهری، بین شهید حسین زاده و امام سجاد
 • پوشاک گلزار
  امام رضا، حسین آباد، شهدا
 • پوشاک تندیس
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد
 • بوتیک متین
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد، ابوذر
 • بوتیک ایفل
  ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رحمان کاظمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کت و شلوار آقا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کت و شلوار آقا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کت و شلوار آقا ندارد.
  location هاشمی نژاد، ابوذر، روبروی پست بانک
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کت و شلوار آقا

  شنبه 09:30 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:30 تا 21:00
  دوشنبه 09:30 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:30 تا 21:00
  چهارشنبه 09:30 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:30 تا 21:00
  جمعه 10:00 تا 20:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo