info
عکس ایستگاه اتوبوس سعدی
category

ایستگاه اتوبوس سعدی محله لیمجیر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سعدی

ایستگاه اتوبوس سعدی (ایستگاه اتوبوس) در محله لیمجیر اصفهان و خیابان درخشان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لیمجیر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارک و همچنین مبل تخت خواب شو میثم، شهید اکبر اعتصامی، گروه صنعتی بهمن پخت اصفهان، صنایع چوب و MDF صابری و املاک سپنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سعدی اصفهان

ایستگاه اتوبوس سعدی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله لیمجیر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در درخشان، بعد از هجدهم قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سعدی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی درخشان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سعدی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سعدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بزرگراه امام خمینی، شهدای لمجیر
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  امام رضا، بعد از میدان شهید زاهدی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  درخشان، بین سهراب و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سعدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سعدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سعدی ندارد.
  neshan logo