info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان محله ماشاده، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان

ایستگاه اتوبوس بوستان (ایستگاه اتوبوس) در محله ماشاده اصفهان و خیابان درخشان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ماشاده اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی سرویس خواب درخشان، قطعه شویی خدایی، محصولات غذایی نخل آبشار، کاور مبل مدرن و مسجد الرضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان

در شهر اصفهان، محله ماشاده ، ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در درخشان، بین سهراب و بهار قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی درخشان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سعدی
  درخشان، بعد از هجدهم
 • ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل
  شهید خلیفه سلطانی، بین زیبا و فدک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان ندارد.
  neshan logo