info
عکس پارکینگ میعاد رضوی
category

پارکینگ میعاد رضوی محله عیدگاه، مشهد

درباره‌ی پارکینگ میعاد رضوی

پارکینگ میعاد رضوی (پارکینگ) در محله عیدگاه مشهد و شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، حاج حسنی 3 واقع شده است. این مکان یکی از شانزده پارکینگ در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و مجتمع تجاری آرمان و همچنین هتل فدک الزهرا (س)، مجتمع آموزشی فرهنگی امامت، خانه تاریخی ناظران، حسینیه مرحوم حاج قاسم قمی و مجتمع اقامتی فرهنگیان 1 قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ میعاد رضوی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ نوغان 4 مخصوص اتوبوس و سواری
  بلوار سردار شوشتری، بین علی اصغریها و میدان امر معروف
 • پارکینگ شهید حنایی
  امام رضا، امام رضا 12، بین حنایی 11 و 13
 • پارکینگ حدیث و صفین
  بلوار سردار شوشتری، شهید شوشتری 8، سالاری مقدم 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ میعاد رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ میعاد رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ میعاد رضوی ندارد.
  neshan logo