info
عکس ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی

ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و خیابان پرفسور حسابی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ذرت پلاس، فلافل کادوس آبادان، موسسه عالی آزاد مهریار یزد، کافی نت اندیشه و آموزشگاه زبان گستر واحد خواهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی یزد

ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شهرک دانشگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پرفسور حسابی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضوان جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد
  بلواردانشگاه، بین قانون و ادب
 • ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 29 و 31
 • ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 37 و 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی ندارد.
  neshan logo