info
عکس هایپر مارکت جانبو
category

هایپر مارکت جانبو محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی هایپر مارکت جانبو

هایپر مارکت جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان ده حقی(آهنگ) واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین پیتزا بوراک، فروشگاه ایران رادیاتور (شیری)، نمایندگی بوتان شرق تهران، بستنی حیدر بابا و موبایل بهار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه هایپر مارکت جانبو تهران

فروشگاه هایپر مارکت جانبو تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ و پیدا کنید. فروشگاه هایپر مارکت جانبو تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله بلوار ابوذر - آهنگ به شمار آورد. فروشگاه زنجیره ای گندم، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه هایپر مارکت جانبو تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هایپر مارکت جانبو تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس گلستان قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه هایپر مارکت جانبو تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه هایپر مارکت جانبو تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد هایپر مارکت جانبو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 14 آبان ماه 1402

  مرغهای کا برگی را آزاد میفروشن ویا واسه اشناهاشون میزارن کنار


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده هایپر مارکت جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای گندم
  بزرگراه بسیج، قاسم تارخ، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین قاسم تارخ و میرزایی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بزرگراه بسیج، سوری، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
 • فروشگاه جانبو
  بلوار ابوذر، زمزم، بعد از علامه امینی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.0)
  بهشتی، یکم، اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر مارکت جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر مارکت جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر مارکت جانبو ندارد.
  neshan logo