info
عکس ایستگاه اتوبوس فدک
category

ایستگاه اتوبوس فدک محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فدک

ایستگاه اتوبوس فدک (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان کنارگذر سئول واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بین المللی آرمان و همچنین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران🇮🇷، مبلمان رست، کارواش شهر آپشن، پت شاپ دامشهر و باشگاه بیلیارد خورشید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فدک تهران

ایستگاه اتوبوس فدک تهران در شهر تهران، محله ونک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سئول قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فدک تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس فدک قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فدک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فدک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانش دوست
  شیخ بهائی، بین دانش دوست و یکم
 • ایستگاه اتوبوس پل مدیریت
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس شهرک فجر
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فدک ندارد.
  neshan logo