info
عکس ایستگاه اتوبوس دانش دوست
category

ایستگاه اتوبوس دانش دوست محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانش دوست

ایستگاه اتوبوس دانش دوست (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان شیخ بهائی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی فک وصورت ایران و مرکز خرید سیول و همچنین رستوران بهروز، نان سحر، تامین سرمایه لوتوس پارسیان، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان و ساندویچ تک دنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانش دوست تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دانش دوست تهران است که در محله ونک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ بهائی، بین دانش دوست و یکم می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانش دوست تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس، بیمارستان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانش دوست تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانش دوست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فدک
  سئول
 • ایستگاه اتوبوس میدان پیروزان
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سئول شیخ بهایی، شیخ بهائی شمالی، بین یازدهم و زکی زاده بایقرا
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  ملاصدرا، شیرازی، بین بهار دوم و گرمسار
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانش دوست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانش دوست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانش دوست ندارد.
  neshan logo