عکس مرکز جراحی فک وصورت ایران
category

مرکز جراحی فک وصورت ایران (محله ونک، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شیخ بهائی، کولیوند، موسوی

موقعیت مرکز جراحی فک وصورت ایران در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز جراحی فک وصورت ایران (بیمارستان) در محله ونک تهران و خیابان موسوی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از هفت بیمارستان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سئول و همچنین کفسابی برتر، قالیشویی جام، پخش ممتاز، صنایع برق پرتوسان و استودیو سعید عرب قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شیخ بهائی، کولیوند، موسوی

تلفن تماس: 02188642918


سایر بیمارستان‌های که در محدوده مرکز جراحی فک وصورت ایران واقع شده‌اند:

 • بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)
  (4.3)
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری
  (4.0)
  ملاصدرا، خوارزمی، میلاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yones62rafati (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز جراحی فک وصورت ایران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز جراحی فک وصورت ایران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز جراحی فک وصورت ایران تهران ندارد.