info
عکس ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملاصدرا

موقعیت ایستگاه اتوبوس ملاصدرا در محله شیراز تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله شیراز تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شومینه آسیا و همچنین بستنی منصور، شومینه تابان، دوردوشی و کابین دوش آدمیرال، کاریزما و مرغ بریان ملاصدرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا در شهر تهران، محله شیراز و خیابان شیرازی قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ملاصدرا، شیرازی، بین بهار دوم و گرمسار می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ملاصدرا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پروما برزیل قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.




سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار
  بزرگراه کردستان، بیگی، بعد از اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک
  ولیعصر، بین بیستم و میدان ونک
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملاصدرا ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، ملاصدرا، شیرازی، بین بهار دوم و گرمسار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo