info
عکس دکتر سعیدی
category

دکتر سعیدی محله نصرت، تهران

درباره‌ی دکتر سعیدی

دکتر سعیدی (مطب پزشک) در محله نصرت تهران و خیابان امیرلو واقع شده است. این مطب یکی از بیست و دو مطب پزشک در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری آریا تهران، بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، خانه معلم توحید، فروشگاه همراه اول و فست فود بمب مهران شعبه ۲ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده دکتر سعیدی واقع شده‌اند:

 • دکتر حسن مفتاحی متخصص ریه
  بزرگراه شهید چمران، دکتر فاطمی
 • مطب دکتر فرزانه سادات مینو
  بلوار کشاورز، بین گلریز و جمالزاده
 • مطب دکتر حکیم الهی
  نواب صفوی، چنگیزی
 • مطب دکتر صمدانی فرد
  ستارخان، پاتریس لومومبا، بین ترکزاده و صبا
 • مطب دکتر محمود مومن زاده
  آزادی، جمالزاده، زند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر سعیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر سعیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر سعیدی ندارد.
  neshan logo