info
عکس فروشگاه مجیدبهار
category

فروشگاه مجیدبهار محله سراب، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مجیدبهار

فروشگاه مجیدبهار (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله سراب مشهد و خیابان سعدی 3 واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، پاژ کامپیوتر، مدرسه تخصصی امامت، درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد و پاساژ سعدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه مجیدبهار مشهد

فروشگاه مجیدبهار مشهد در شهر مشهد، محله سراب و قرار دارد. فروشگاه مجیدبهار مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله سراب به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، صنعت برق کلور، پرشین صنعت و ماشین های اداری سناباد هستند.

چطور به فروشگاه مجیدبهار مشهد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مجیدبهار مشهد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک به فروشگاه مجیدبهار مشهد است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه مجیدبهار مشهد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه مجیدبهار مشهد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده فروشگاه مجیدبهار واقع شده‌اند:

 • صنعت برق کلور
  مطهری جنوبی، کاشف
 • پرشین صنعت
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنائی 14
 • ماشین های اداری سناباد
  سناباد، بین سناباد 10 و طاهری
 • آریا مبدل توس
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنایی 12 - دکتر شیخ 16
 • مرکز خدمات دم باریک
  بلوار امام خمینی، آخوند خراسانی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ارشک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مجیدبهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مجیدبهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مجیدبهار ندارد.
  neshan logo