عکس مهمانسرای بیمه دانا
مشاهده در نقشه نشان
category

مهمانسرای بیمه دانا (محله ولیعصر، تهران)

مهمانپذیر و پانسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، گیلان، رودسر، بین غفارزاده و یکم

موقعیت مهمانسرای بیمه دانا در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

مهمانسرای بیمه دانا (مهمانپذیر و پانسیون) در محله ولیعصر تهران و خیابان رودسر واقع شده است. این مکان یکی از یازده مهمانپذیر و پانسیون در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین هتل پارسیان انقلاب، بیمارستان صدر، کبابی ریحون، انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران و بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، گیلان، رودسر، بین غفارزاده و یکم

تلفن تماس: 02188940619


سایر مهمانپذیرهای که در محدوده مهمانسرای بیمه دانا واقع شده‌اند:

 • انتشارات پژواک کیوان
  قرنی، حقیقت طلب
 • مهمانسرای بانک کشاورزی
  ولیعصر، رحمتی
 • بن بست شانس
  کریمخان زند، شانس
 • مهمانسرای دانشگاه چابهار
  انقلاب اسلامی، پورموسی، سپید
 • مهمانسرای بندر امام
  (3.5)
  قرنی، سوسن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهمانسرای بیمه دانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پانسیون مجتمع اقامتی اقامتگاه مهمانپذیر مسافرخانه مهمانسرا مهمانسرای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهمانسرای بیمه دانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهمانسرای بیمه دانا ندارد.
  neshan logo