info
عکس خودپرداز بانک پارسیان
category

خودپرداز بانک پارسیان محله اوقاف، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک پارسیان

خودپرداز بانک پارسیان (خودپرداز) در محله اوقاف تهران و خیابان دلاوران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و یک خودپرداز در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان الغدیر و پاساژ گلها و همچنین باشگاه رباتیک پیشنام، پیرایش آندو میلاد، درمانگاه شبانه روزی شمیران نو، مبلمان نفیس و پارکینگ ماشین قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک پارسیان واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملی
  هنگام، بین بهار ششم و بهار پنجم
 • عابر بانک صادرات
  بزرگراه شهید سلیمانی، سی و هفتم، فرجام غربی
 • Atm
  هنگام، کاظمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طبیب زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک پارسیان ندارد.
  neshan logo