info
عکس بازار بزرگ مبل هنگام
category

بازار بزرگ مبل هنگام محله علم و صنعت، تهران

بازار و مرکز خرید
3.3
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار بزرگ مبل هنگام

بازار بزرگ مبل هنگام (بازار و مرکز خرید) در محله علم و صنعت تهران و خیابان دلاوران واقع شده است. این مجتمع یکی از نه بازار و مرکز خرید در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان الغدیر و مجتمع تجاری یاس هنگام و همچنین باشگاه رباتیک پیشنام _ شعبه علم و صنعت (اصلی)، مبلمان نفیس، پارکینگ ماشین، میدان الغدیر و درمانگاه شبانه‌روزی شوکت قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار بزرگ مبل هنگام واقع شده‌اند:

 • وورک پلیث
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران باقری، سی متری ملک لو
 • پاساژ زمرد
  هنگام، تکاوران، بین هفتم مرکزی و ششم مرکزی
 • مجتمع تجاری یاس
  (3.0)
  هنگام، شهید دلواری، بین تکاوران و بلوار آزادگان
 • گلستان مرتضی
  (5.0)
  هنگام، پنجم، غفاری، بین توحید سوم و مظفری
 • پاساژ رضا
  (3.5)
  هنگام، وارباز، بین میدان پاکدامن و هژبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رستمی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار بزرگ مبل هنگام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار بزرگ مبل هنگام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار بزرگ مبل هنگام ندارد.
  neshan logo