info
عکس قصرنشاط
category

قصرنشاط محله پونک جنوبی، تهران

درباره‌ی قصرنشاط

قصرنشاط (رستوران) در محله پونک جنوبی تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این رستوران یکی از چهل و هشت رستوران در محله پونک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید بوستان و همچنین آموزشگاه زبان پردیسان، کافه نتو، مطب دکتر مهری نجات، فروشگاه دکوچید و رستوران باغ لاله قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران قصرنشاط تهران

آدرس این رستوران،‌ شهرتهران بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی، است. شما می‌توانید با شماره تلفن رستوران قصرنشاط تهران (02146046197) تماس بگیرید و هر اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به دست آورید.

رستوران قصرنشاط تهران در محله پونک جنوبی یکی از رستوران‌های محبوب به شمار می‌رود. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند رستوران بارلاس باربیکیو، کافه رستوران دنج، کافه رستوران نیلا، کافه رستوران نصیر و دیس برگر قرار دارند. کافی‌‌شاپ‌های که در نزدیکی رستوران قصرنشاط تهران قرار دارند، از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله پونک جنوبی هستند.

چطور به رستوران قصرنشاط تهران برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران قصرنشاط تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. از طریق نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم می‌توانید به دست آورید. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

از امتیازهای خوب رستوران قصرنشاط تهران این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران قصرنشاط تهران می‌باشد، ایستگاه اتوبوس سعادت است.

ساعت کاری، اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران قصرنشاط تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر رستوران‌های که در محدوده قصرنشاط واقع شده‌اند:

 • رستوران بارلاس باربیکیو
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین
 • کافه رستوران دنج
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، امام حسن، باغستان، بین میدان استاد حسین صبحدل و واحدی
 • کافه رستوران نیلا
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، فرزانه شرقی، سعید نیا
 • کافه رستوران نصیر
  بزرگراه آبشناسان
 • دیس برگر
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، خوش طینت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hesam (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 06 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قصرنشاط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قصرنشاط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قصرنشاط ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری قصرنشاط

  شنبه 11:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 11:00 تا 00:00
  دوشنبه 11:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 11:00 تا 00:00
  چهارشنبه 11:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 11:00 تا 00:00
  جمعه 11:00 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo