info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ لاله
category

ایستگاه اتوبوس باغ لاله محله پونک شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ لاله

ایستگاه اتوبوس باغ لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک شمالی تهران و خیابان عدل شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید بوستان و همچنین آموزشگاه زبان پردیسان، کافه نتو، مطب دکتر مهری نجات، فروشگاه دکوچید و رستوران باغ لاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ لاله تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس باغ لاله تهران، شهر تهران، محله پونک شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین اردیبهشت و بلوار میرزا بابایی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باغ لاله تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باغ لاله تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین
 • ایستگاه اتوبوس یاس دو
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس گل تپه
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ لاله ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین اردیبهشت و بلوار میرزا بابایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo