info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله محله محله سعدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله

ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله (ایستگاه اتوبوس) در محله محله سعدی یزد و بلوار دهه فجر، فجر 28 واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله محله سعدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع امام صادق، مسجد حضرت رقیه (س)، امامزاده سید نصرالله امام زاده شنبه، دبستان دخترانه شهید بستانی و موبایل عادل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله یزد

ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله سعدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دهه فجر، فجر 28 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده سید نصرالله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خرمشهر، بین خرمشهر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله ندارد.
  neshan logo