info
عکس پارک برادران شهید صرافها
category

پارک برادران شهید صرافها محله دریا، تهران

درباره‌ی پارک برادران شهید صرافها

پارک برادران شهید صرافها (پارک) در محله دریا تهران و خیابان سی و هفتم شرقی واقع شده است. این بوستان یکی از یازده بوستان در محله دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نوید و مرکز خرید دوما و همچنین کلینیک مدرن، کافه ژ1، سالن آرایش و زیبایی گیوا، شهر کاغذ دیواری و رستوران ایتالیایی 4 چوب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک برادران شهید صرافها تهران

آدرس دقیق پارک بوستان پارک برادران شهید صرافها تهران شهر تهران محله دریا است. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، سعادت آباد، سی و هفتم شرقی است. بوستان پارک برادران شهید صرافها تهران یکی از مکان‌های تفریحی پرطرفدار محله دریا شهر تهران است. از جمله فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک قرار دارند، می‌توان به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی اشاره کرد. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان پارک برادران شهید صرافها تهران قرار دارند، برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران هستند.

چطور به بوستان پارک برادران شهید صرافها تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک برادران شهید صرافها تهران، ایستگاه اتوبوس بوستان است. از طرفی ایستگاه مترو دادمان هم در محدوده این پارک قرار دارد. اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پارک برادران شهید صرافها تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک برادران شهید صرافها تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک برادران شهید صرافها واقع شده‌اند:

 • بوستان کاج
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، قیصر امین پور، بین میرزایی و کیان
 • پارک نقیشه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، نوزدهم شمالی، صرافهای جنوبی، نوزدهم غربی
 • بوستان شمس
  (5.0)
  پاک نژاد، مهتاب
 • بوستان شهرداری
  (4.5)
  بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ
 • پارک پیشکسوتان
  (2.3)
  سعادت آباد، سی و چهارم غربی، سی و چهارم مرکزی، بین گلها و علامه طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک برادران شهید صرافها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک برادران شهید صرافها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک برادران شهید صرافها ندارد.
  neshan logo