info
عکس پارک نقیشه
category

پارک نقیشه محله دریا، تهران

درباره‌ی پارک نقیشه

پارک نقیشه (پارک) در محله دریا تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، نوزدهم شمالی، صرافهای جنوبی، نوزدهم غربی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از یازده بوستان در محله دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صفار و همچنین رستوران یاسمینا، بازار میوه و تره بار سعادت آباد، بوستان آبشار، موسسه الوویزا و قالیشویی زعفرانیه شعبه غرب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک نقیشه تهران

بوستان پارک نقیشه تهران در شهر تهران محله دریا قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، نوزدهم شمالی، صرافهای جنوبی، نوزدهم غربی بروید. بوستان پارک نقیشه تهران یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله دریا است. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند رستوران عربی کوبابا، جو گریل فود، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه مرزداران، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه پاسداران، رستوران حس توران و رستوران ریحون جردن در اطراف این پارک قرار دارند. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان پارک نقیشه تهران می‌توانیم پردیس سینمایی چارسو، سینما فرهنگ و پردیس تئاتر شهرزاد را نام ببریم.

چطور به بوستان پارک نقیشه تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در نزدیکی بوستان پارک نقیشه تهران قرار دارد. از طرفی ایستگاه مترو دادمان هم در محدوده این پارک قرار دارد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان پارک نقیشه تهران روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک نقیشه تهران را هم در ادامه می‌بینید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک نقیشه واقع شده‌اند:

 • پارک برادران شهید صرافها
  سعادت آباد، سی و هفتم شرقی
 • بوستان گلریز
  پاک نژاد، سرو غربی، بین صرافهای و قیصر امین پور
 • بوستان شمس
  (5.0)
  پاک نژاد، مهتاب
 • بوستان کاج
  (5.0)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، قیصر امین پور، بین میرزایی و کیان
 • بوستان صرافها
  (3.5)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، هفدهم غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک نقیشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک نقیشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک نقیشه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، نوزدهم شمالی، صرافهای جنوبی، نوزدهم غربی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo