info
عکس فضای سبز
category

فضای سبز محله دریا، تهران

درباره‌ی فضای سبز

فضای سبز (پارک) در محله دریا تهران و خیابان مهرداد واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از یازده بوستان در محله دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نوید و یوبوت اصلاح شده و همچنین کافه رستوران راک، سوپر هرمزان، فست فود ژیکاسه، کلینیک نازایی نوید و کافه رستوران ریکوتا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان فضای سبز تهران

بوستان فضای سبز تهران را می‌توانید در محله دریا شهر تهران پیدا کنید. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار دادمان، رامشه، مهرداد قرار دارد. بوستان فضای سبز تهران را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله دریا شهر تهران بدانیم. فست فودها و رستوران‌های خوبی در اطراف این پارک هستند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران عربی کوبابا، جو گریل فود، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه مرزداران، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه پاسداران، رستوران حس توران و رستوران ریحون جردن اشاره کرد. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان فضای سبز تهران می‌توانیم پردیس سینمایی چارسو، سینما فرهنگ و پردیس تئاتر شهرزاد را نام ببریم.

چطور به بوستان فضای سبز تهران برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس دانشگاه در نزدیکی بوستان فضای سبز تهران قرار دارد. اگر بخواهید با مترو به این پارک بروید هم می‌توانید در ایستگاه مترو دادمان پیاده شوید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان فضای سبز تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. ما در اینجا آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک به بوستان فضای سبز تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر این مکان را پیدا کنید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده فضای سبز واقع شده‌اند:

 • پارک نقیشه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، نوزدهم شمالی، صرافهای جنوبی، نوزدهم غربی
 • پارک برادران شهید صرافها
  سعادت آباد، سی و هفتم شرقی
 • بوستان شمس
  (5.0)
  پاک نژاد، مهتاب
 • بوستان شهید چشم آبدیده
  (4.0)
  ایران زمین، مهستان
 • بوستان مولانا
  (5.0)
  بلوار دادمان، حسن سیف، هجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فضای سبز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فضای سبز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فضای سبز ندارد.
  neshan logo