info
عکس دهیاری و شورای اسلامی صالح آباد شرقی
category

دهیاری و شورای اسلامی صالح آباد شرقی تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دهیاری و شورای اسلامی صالح آباد شرقی

دهیاری و شورای اسلامی صالح آباد شرقی (اداره و سازمان دولتی) در استان تهران، شهرستان تهران، بخش آفتاب و خیابان خسروزاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس شرق و همچنین صندلی حیدری، کارواش محسن، گاز مایع (Lpg) علی، لوازم قنادی آقالو شعبه اصلی و مطبخ بانو ریحان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده دهیاری و شورای اسلامی صالح آباد شرقی واقع شده‌اند:

 • پست برق آهن مکان
  بزرگراه آزادگان
 • سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
  (5.0)
 • شهرداری ناحیه 3 منطقه 20
  (4.3)
  بلوار رحیمی، صحرایی، بین مهاجری و شهیدان فقیهی
 • دفتر کفالت اتباع خارجی ۱۴۰۸
  (4.3)
  بزرگراه هاشمی، کلهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (: (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دهیاری و شورای اسلامی صالح آباد شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دهیاری و شورای اسلامی صالح آباد شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دهیاری و شورای اسلامی صالح آباد شرقی ندارد.
  neshan logo